Ters Projeksiyon Perdesi Nerden Alınır

ters projeksiyon perdesi, adından anlaşılacağı benzeri, görüntünün perdeye ters yansıtılması ile görüntünün diğer taraftan izlenmesine olanak verir. Transparan özellikte olup görüntü kaybı yapılmaksızın izlenebilmektedir. ürün tanıtımlarınızda, vitrinlerinizde, toplantılarınızda, gösterilerinizde yüksek verimlilik ve ekonomik kalan ters projeksiyon perdeleri, küçük bölgelerde kısıtlı imkanlarla sunum imkanı vermektedir.

Bir insanı normal boyutlarında televizyonda izleyebilmeniz için ekranın en azından yüksekliği 2 m.boyutunda olması lazım. Tabi o insan 2 metreden uzunsa ekrana sığması biraz zor. Sinemadaki etkinin yüksek olmasının arkasındaki giz da budur. Belki beri kadar bunun bilincinde olmadınız yahut sinemanın insanı sebep bu kadar etkilediğini düşünmediniz.

Evet, sinemadaki etkinin sırrı dev ekrandır. Gözün algıladığı alanın arasında inceleyebileceği büyüklükteki görüntü izleyenin dikkatini toplar, bundan böyle o görüntünün etkisi tam şekilde üzerinizdedir. Her devinim tetikler bundan böyle hislerinizi ve bundan böyle her şey yönetmenin, senaryo yazarının, set ekibinin ve oyuncuların başarısına kalmıştır.

Sizi başka bir dünyaya, diğer hülyalara sürükler. lakin film ne kadar başarılı olursa olsun küçük bir ekranda seyrediyorsanız etki yavaşlayacaktır.
Yani aslında küçük bir ekranda film seyretmek o filmi hazırlayan bütün kadroya ve keyfinize kıymet kaybettirecekve lezzetinizi azaltacaktır.

Sinema keyfini her gün yaşamak isterseniz evinizdeki mesafe ve yer imkânlarına göre farklı tercihler var. Casio Projeksiyon cihazı 300 inch büyüklüğünde bir görüntüyle evinizin duvarında size sinema keyfini sunuyor.

eğer evinizde bir cep sineması yapabilecek müsait bir salon varsa bir cama yada pleksiye yapıştırıldığında LCD kalitesinde görüntü sağlayan Dilad screen ters projeksiyon filmleriyle yeterli derinliği hazırlayıp arkaya yerleştirdiğiniz Casio projeksiyonla dev bir LCD sinemaya sahip olabilirsiniz. Dilad screen ters projeksiyon Perdesi gözü yormayan, homojen olarak görüntüyü yayan ve rahatsız eden ışınları filtre eden teknolojisiyle sizi memnun edecektir. Casio projeksiyon parlak ve yüksek kontrastlı.

ters Projeksiyon Filmi Kullanım Alanları

Ev sineması, Maç yayınlarıBar, Cafe, Pastane …Fuar Alanları büro sunumları Toplantı salonları, Showroom, Mağaza, Düğün Salonları, Oteller, camekan uygulamaları, Spor Salonları, Konser Alanları
Açık saha tanıtım reklam uygulamaları, Hava sahası, Otobüs terminali,katar garı, TV stüdyoları
Marketler, Alışveriş merkezleri, Fotoğraf Stüdyoları, Galeriler, Oto Galerileri, Sanat Galerileri, Müzeler, Haritacılar, Konferans Salonları, Mobesa kamera izleme merkezleri….
ters projeksiyon perde kumaşı, gün ışığında bile, size net, diri, parlak sunumlar sağlar.
Sunumlarınızı daha kaliteli ve farklı yapmak isteyeceğiniz her çeşitli organizasyonunuzda yanınızdayız.

Reklamlar

#ters-projeksiyon, #ters-projeksiyon-icin-perde, #ters-projeksiyon-kumasi